Pracownik Telesales Polska (mężczyzna lub kobieta)

Zadania, które są Twoim wyzwaniem

  • Z odpowiednią mieszanką ciekawości i kreatywności budzisz zainteresowanie naszymi rozwiązaniami i akwirujesz telefonicznie nowych klientów
  • Poprzez Twój odpowiedzialny i dobrze ustrukturowany styl pracy kwalifikujesz naszych interesentów
  • Sprzedaż zaczyna się na Twoim biurku! Od kwerendy potencjalnych nowych klientów poprzez pierwszy kontakt, aż do ustalenia terminu spotkania, przygotowujesz wszystko tak, aby klient mógł nas poznać
  • Jednym telefonem przeważnie wszystkiego nie dopniesz, dlatego dzwonisz i opiekujesz się interesentami często przez dłuższy okres czasu
  • Ponadto wspierasz naszych sprzedawców poprzez zdobywanie w taki sam sposób nowych partnerów typu Reseller
  • Twoimi narzędziami są dobrze pielęgnowana i przez Ciebie wciąż aktualizowana baza danych kontaktowych oraz Twoja radość przy telefonicznej akwizycji nowych klientów

Profil, który pozwala odnosić Tobie sukces

  • Warunkiem są znajomość języka polskiego na poziomie natywnym i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Masz bardzo dobry styl wypowiedzi ustnej i pisemnej
  • Oprócz ukończonego wykształcenia zawodowego wnosisz przede wszystkim duże zainteresowanie tematami związanymi ze sprzedażą i masz w idealnym przypadku już doświadczenie w akwizycji przez telefon
  • Telefonujesz chętnie i masz radość w przekonywaniu interesentów co do produktu
  • Charakteryzuje Cię zdolność do zachwytu i profesjonalna umiejętność komunikowania
  • Wyróżniasz się przy pracy samodzielną odpowiedzialnością i podążaniem za celem oraz prezentujesz się przez telefon pozytywnie i kompetentnie

Tego możesz oczekiwać od nas

Należymy do najlepszych pracodawców Niemiec. Nasze motto brzmi: „Czas pracy to czas życia”. Chcesz połączyć zawód i rodzinę? Dzięki naszemu elastycznemu modelowi czasu pracy nie jest to żaden problem. Dokładamy dotację na przedszkole dla każdego dziecka i do twojego zabezpieczenia emerytalnego. U nas są bezpłatne napoje, kawa, herbata i regularnie świeże owoce. Skorzystaj z naszych wielu kooperacji i weź n.p. w leasing do własnych wymagań dopasowany rower, który możesz także używać prywatnie.

Cieszymy się z poznania Ciebie!

Skorzystaj ze swojej szansy i wyślij swoją aplikację z podaniem następnie możliwego terminu rozpoczęcia pracy, oraz oczekiwań odnośnie zarobków, poprzez e-mail na adres » jobs[at]baramundi.de lub pocztą na adres baramundi software AG, Beim Glaspalast 1, 86153 Augsburg.

W celu ochrony swoich danych osobowych masz także oczywiście możliwość zaszyfrowanego przesłania nam aplikacji przez » PGP Public Key jobs[at]baramundi.de. Jako rodzaj szyfru musisz w takim przypadku użyć PGP/MIME.

Informacje o procedurze szyfrowania znajdziesz » tutaj.

Beste Arbeitgeber

Vorstand Uwe Beikirch im AHochDrei-Interview

a.tv Interview Employer Branding Uwe Beikirch

Im Interview mit a.tv berichtet Vorstand Uwe Beikirch worauf es beim Employer Branding ankommt und was baramundi als Arbeitgeber auszeichnet.